24.4. až 1.5. máme zavřeno. Všechny objednávky budou vyřizovány od 2.5. děkujeme za pochopení

Světla Pablo Pardo

Motto Pablo Designs je: "Věříme, že to správné světlo může proměnit jakýkoliv interér a naší povinností je taková světla vytvářet". Pokud se podívate na světla od kalifornského studia Pablo,  musíte dát za pravdu tomu, že se svým mottem beze zbytku řídí!

Kalifornské studio Pablo se dostalo do popředí současného moderního designu díky nekompromisní oddanosti jednoduchosti a účelnosti návrhu osvětlení interiéru. Spojením technické dokonalosti s nejvhodnější paletou materiálů vytváří studio Pablo unikátní, nadčasový design osvětlení se schopností proměnit jakýkoliv interiér.

Podívejte se na kolekci osvětlení od Pabla Parda, rodilého venezuelana, který působí v San Francisku již od roku 1993. Filozofie Pablo Designs se řídí heslem: "méně je více". Pablo vedený touto myšlenkou často vyzývá tradiční designové metafory, rozvíjí je do praktičtějšího řešení, které destiluje až na jeho podstatu, formu a světlo. Všechny výtvory Pablo Design mají společné jmenovatele: stálost a udržitelnost vytěsňující jednorázovost a plýtvání. Posláním designérského studia je vytváření návrhů prohlubující vztah mezi předměty, jejich uživateli a jejich prostředí.

bel_occhio_pendant_orange_72_download

bel_occhio_white_72_download

gloss_table_clear_72_download

clamp_essence-9524_72_download_download

clamp_botc_4_carousel_carousel

circatable_env2_72_download_download

circapendant_env_72_download_download