Nekonečná krása italského designu - Infiniti

Infiniti je mladý italský "brand", který se zrodil v roce 2008 a nabízí nábytek určený k práci, relaxaci a společenskému setkávání. Kreativita, technologické inovace, designové myšlení: to jsou klíčové pojmy pro pochopení filozofie značky infiniti, ve které vznikají židle, stoličky, stoly, pohovky a vytvořené pro potřeby současného světa.

Nám se líbí například venkovní židle next, která kombinuje ocel, dřevo a plast uživatelsky výhodným způsobem. Na webu najdete pouhý zlomek možností, které Infinity nabízí. Jde o velikou variabilitu materiálů a barev. Produkty lze upravovat na míru podle představ Vašeho architekta.

Od prvních kroků infiniti věří, že design by měl být hodnotou, kterou je třeba sdílet a užívat si ji v dobré společnosti. Známý koncept, který se rozšiřuje na městskou, veřejnou a profesní komunitu s rozpoznatelným, praktickým a elegantním nádechem: tak vzniká nábytek, který se má používat, sdílet, doporučovat.

Produkty od Infiniti vznikají ve třech výrobních továrnách, kde zpracovávají plast, kov a dřevo a vytváří kolekce 100% vyrobené v Itálii.