Körn Lighting - novinka na celosvětovém trhu brzy přistane v našem showroomu

V LaConception jsme rádi, že můžeme stále přinášet inovativní produkty v oblasti interiérového designu, které mají ekologický přesah. Nyní Vám přinášíme jako první na český trh a jedni z prvních na světě svítidla od Körn Lighting. A v čem jsou inovativní? Stínidla jsou vyráběny na 3D tiskárně z kukuřičného škrobu, což do nich přináší udržitelnost a unikátní světelné vlastnosti. Světlo je rozptylováno jiným způsobem, než jste dosud viděli. 

Ve společnosti Körn Lighting vyrábí svítidla inspirovaná skandinávským stylem z kukuřičného škrobu a jejich hlavním posláním je přinášet výjimečný design, který je zároveň šetrný k planetě.

Slova zakladatele Korn Lighting Felixe Frieda:

NÁŠ PŘÍSTUP K DESIGNU

Věříme, že nejlepší nápady přicházejí z přírody, a právě odtud začínáme čerpat inspiraci pro naše lampy. Od semínka nápadu až po tah perem, ručně tvoříme několik počátečních skic. Poté se pouštíme do iteračního procesu, do kterého často zapojíme algoritmy, které nám pomohou zmapovat tvary.

Po mnoha kolech vylepšování občas narazíme na krásná díla, v nichž se prolíná technologie, matematika a umění. Právě takové kousky se objevují v našem obchodě. Jsou to ty, vyrobené s láskou, které jsme předem vybrali, aby doplnily váš interiér.


JAK SE VYRÁBĚJÍ

K výrobě tvarů našich svítidel používáme celou řadu aditivních metod. Výroba každé lampy může v závislosti na její velikosti trvat od osmi hodin do dvou dnů. Díly se vyrábějí vrstvu po vrstvě a objekt se pomalu buduje, dokud není dokončen.

Rozptyl světla a povrchová úprava se nepodobá žádnému jinému stínidlu, povrchová úprava připomíná jemný textil, ale má tu výhodu, že je pevná a omyvatelná.

Jednou z výhod použití této technologie je, že můžeme přizpůsobit kusy na komerční zakázky. Pokud hledáte sadu svítidel na zakázku, možná pro vás máme ideální řešení.