Riverdale - nová značka s doplňky do interiéru v LaConception

Značka Riverdale pochází z Holandska z roku 1993, kde podnikatelská rodina Ten Bos založila firmu Tenbos BV, která se věnovala velkoobchodu s interiérovým designem. Dcera zakladatelů Sophie začala pracovat pro rodinou firmu po dokončení svých studíí a během jejího působení se firma významně rozrostla. V roce 2006 převzala vedení firmy se svým manželem do svých rukou a založili značku Riverdale.

portret-Patrick-Sophie-def

 

Riverdale Vám nyní nabízí bytové doplňky pro každou místnost ve vašem interíéru a vlastní řadu kuchyní a koupelen. V současnosti je Riverdale jedna z nejznámějších značek nabízející bytové doplňky. Produkty Riverdale jsou prodávány ve více než 250 obchodech v Holandsku a dalších zemí Evropy.

"Riverdale je móda pro váš domov a stala se životním stylem."

Stejně jako ve světě módy, kolekce Riverdale jsou přinášeny třikrát ročně a tým designérů vtiskuje poslední módní trendy do nových návrhů. Kolekce jsou tak vždy aktuální s posledními trendy a umožňují jednoduše a inspirativně dát vašemu interiéru originální vzhled. Základní stálá kolekce čítá 1200 položek a nová kolekce přináší vždy 500 nových produktů.

V roce 2013 se společnost přemístila do nového sídla ve městě Nootdorp, kde nyní působí přes 100 lidí a umožňují Riverdale neustálý růst s vlastní vizí: "S naší vášní pro styl a interiér rádi proměníme váš domov v módní a přijemné místo pro život."

Sophie je nyní odpovědná za vše, co souvisí s kreativitou Riverdale a její manžel Patrick má na starost obchodní a finanční záležitosti firmy. Doma se starají o pět dětí a jejich největším snem je předat jednou rodinou firmu i jim. 

 

EN-homeslider-vagabond-vibes-NJ2015-v5