Severský nábytek z masivního dřeva od FDB Møbler

FDB Møbler

 

Krásný, funkční a výjimečně zpracovaný nábytek stárnoucí spolu s těmi, kteří ho používají.
Kolekce dánského nábytku od FDB Møbler na LaConception

Nic jiného nelze napsat o nábytku vycházejícího z dílen tohoto výrobce. Kvalita a zpracování patří mezi to nejlepší, co si lze koupit. Nábytek Vás ohromí pohledem na texturu povrchu i pocitem z jeho omaku a detaily zpracování. Je to bez kompromisu a je to něco, čemu naprosto věříte!

Společnost FDB Møbler je známá jako přední dánský výrobce nábytku. Je to příběh klasického nábytku, který se dědí z generace na generaci. Ve skutečnosti se každý nový kus FDB Møbler rodí jako dědictví. Hodnoty, na kterých byla společnost FDB Møbler založena tak nadále formují každý kus z dubového a bukového dřeva. Jsou vetkány do sedadel a dodržují se v každém návrhu, a to jak při obnovených "premiérách" klasik z designového archivu, tak při uvádění zcela nových designů.

Ať už mluvíme o ikonických kusech z klasických kolekcí FDB Møbler, nebo o nových, inovativních návrzích, cíl je tále stejný: mít skutečně takovou kvalitu života, jakou si představovali již v roce 1942, kdy ze studia FDB vyšly první kusy nábytku.

Rozsah kolekce je velmi široký a najdete v něm nábytek z masivu do kuchyně, zahradní nábytek, pohovky, křesla, poličky, nábytek do předsíně a také nábytek z masivu do dětského pokoje.

Je pro nás velká čest, že Vám můžeme tyto produkty nabídnout.

Přeji Vám inspirativní prohlídku na našem webu a i virtuálním showroomu výrobce!

Martin Huszár