od 19.7. do 4.8. máme zavřeno. Online objednávky budou vyřizovány až od 5.8. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto!

Pohovka Day od Design House Stockholm

Krásná jednoduchá pohovka s názvem "Day" pro každodenní používání od Design House Stockholm. Nohy pohovky jsou vyrobeny z masivního dubu, rám ze dřeva a potah z vklákna, které vydrží 100 000 cyklů zátěžová zkoušky Martindale. Přitom 35 000 cyklů je povážováno jako adekvátní pro veřejné prostory. Pohovka je tak bez nadsázky váš doživotní kus nábytku.

Day_sofa_Lightgrey_Front_iso

Sofa je nyní k dodání v tmavě šedé, světle šedé a tmavě zelené barvě a během podzimu budou přidány barvy "armádní zelená" a písková. Pohovka Day je první z projektů Design House Stockholm, které budou zaměřeny na vysoce kvalitní čalouněný nábytek. 

Pohovka svou odolností přesně definuje smysl skandinávského designu. Ten svými hodnotami zajímá především lidi, kteří se zajímají o přírodu, o ochranu přírody, dodržování etického kodexu v továrnách vyrabějící produkty, které kupují a žijí s vědomím, že k životu stačí vlastnit pouze pár věcí.

Podívejte se do e-shopu.

daysofa_drawing

 

Materiály:

Rám: borovice + laminované dřevo
Sedlo: pružná pěna 35 kg / m3, netkaná textilie
Zadová část: pěna 28 kg/m3, netkaná textilie

Čalounění:

složení: 67% vlna, 26% nylon, 7% polyester,
váha: 370 g/m2,
Martindale: více než 100 000 cyklů.

Polštáře jsou součástí balení. Nyní přijímáme objednávky.

Day_sofa_Army_Angle_iso

Day_sofa_Lightgrey_Angle_iso