Nanoleaf - revoluce v LED osvětlení

Mohou být v dnešní době, několik let po nástupu LED technologií v osvětlení, uváděny na trh ještě nové a inovativní produkty v tomto oboru? Pokud děláte cokoliv s vášní a odhodláním, tak mohou! Důkazem je řada LED žárovek Nanoleaf od stejnojmenné společnosti s několika "nej", kreré z nich dělají revoluční produkt.

Nejefektivnější na světě!

V Nanoleaf se řídí heslem: "Tvorba zelené technologie je pro nás výzvou, ne kompromisem." V praxi to znamená, že žárovky z řady Origami, Nanoleaf Bloom a Nanoleaf One, mají světelný tok 120 lumenů na watt, respektive 133 lumenů na watt, což je v roce 2015 nejefektivnější využítí elektrické energie na světě a je daleko za nejlepšími produkty konkurence, které mají světelný tok v přepočtu na jeden watt kolem 80 lumenů. Nanoleaf se tak současně stává i nejúspornější a nejekologičtější LED žárovkou světa. Její životnost je naplánovaná na 27 let a díky unikatní technologii chlazení LED čipů žárovka nepotřebuje hliníkový chladič. Konstrukce "origami" dává žárovce vysokou pevnost a trvanlivost samu o sobě. Tyto inovace znamenají úsporu nákladů ve výrobním procesu a zanechávají menší ekologickou stopu na naší planetě.

nanoleaf-inside

Stmívatelná klasickým vypínačem - jediná na světě!

Žárovka Nanoleaf Bloom z řady Origami lze stmívat v jakémkoliv světle s klasickým vypínačem bez stmívače a vy si tak můžete nastavit příjemnou atmosféru osvělení přesně podle vašich potřeb. Nemusíte investovat do stmívačů a platit za práci elektrikářům, stačí žárovku našroubovat a vše je ihned funkční. Regulace výkonu navíc dramaticky sníží spotřebu elektrické energie, protože úroveň spotřeby se snižováním jasu neklesá lineárně, ale exponenciálně. Při snížení jasu na úroveň 50% je odběr LED žárovky pouze 2,5W.

Stmívání LED žárovky je vyřešeno velmi jednoduchým a elegantním způsobem. Po zapnutí světla je jas zvyšován elektronicky po dobu cca 5 vteřin. V této době můžete jas zaaretovat tím, že světlo vypnete a bezprostředně poté zapnete a jas zůstane zafixován. Pokud chcete jas snížit, stačí světlo opět vypnout a zapnout a jas se začne snižovat až na uplné minimum 5%, kdy je spotřeba pouhý půl wattu.

Unikátní desgin - origami

Kdo řekl, že žárovka musí být kulatá? LED žárovka Nanoleaf je dokonalým spojením funkce a designu. Snadno rozpoznatelný design, tvarem vycházející z dvanáctistěnu, zajišťuje všesměrové svícení žárovky a dokonalou strukturální pevnost. Design Nanoleaf je tedy perfektní ukázkou toho, kdy forma sleduje funkci.

 

Výhradním distributorem Nanoleaf v České Republice je La Conception. Kontaktujte nás v případě jakýhkoliv dotazů. Pokud chcete Nanoleaf pordávat, oslovte nás.

Distributor:

www.nanoleaf.cz

 _MG_0448 (kopie)

_MG_0348 (kopie)