21.5. zavřeno

Urban Nature - Sia Home Fashion

Urban Nature znamená pro SIA Home Fashion úspěšné propojení mezi přírodou a městem, nebo chcete-li urbanitou - kultivovaností a naturálním - rustikálním, mezi dřevem a kovem, propojení mezi paletou teplých a okázalých barev pro jemnou, nenásilnou změnu ročního období.

Kolekce Urban Nature přinášení oteplení do našeho domova, zatímco venku vládne zima. Můžeme si tak představit, jak barevný tón pohovky Chesterfield udává tu správnou mužnou atmosféru, příjemně měkčenou vzorovanými plédy. Čisté linie masivního tmavého dubového nábytku podtrhují objem místnosti.

 

Nádobí s moderním ztvárnění lidových motivů, kožené polštáře a kolekce jemně opracovaných předmětů z dřeva a kovu od návrháře Pierre Gonalonse pro teplé a autentické zachycení zimní atmosféry.

       

 

Rostliny poskytují nepostradatelnou rytmus dekorace interiéru prostřednictvím kolekce bonsají a sukulentů v květináčích navržených designérem Signerem Beckerem. Bohaté pugéty z exotických orchidejí vyvedených v tmavě fialových tónech a podzimní trávy dávají dohrmady atmosféru zemitých odstínů.

 

 

Váza Woody, kterou vytvořil designér Signe Becker, v sobě shrnuje ducha kolekce Urban Nature. Norský návrhář vtiskl do této vázy manželství mezi přírodou a technologií, mezi kořeny přírody a sofistikovaností technologie a mezi drsným a hladkým.

 

Základ každé vázy je ručně vyřezán z masivu Paulovnie plstnaté (čínský císařský strom) - dřeva původem z jihovýchodní části Číny, které se využívá i k výrobě precizních hudebních nástrojů! Tělo vázy je vyrobeno z černé, vysoce lesklé, lakované pryskyřice. Účelem designu je vytvoření kontrastu ke světlé barvě a nepravidelnému tvaru dřevěného základu. V tomto designu obsahuje kolekce Urban nature i překrásné stolky.