od 19.7. do 4.8. máme zavřeno. Online objednávky budou vyřizovány až od 5.8. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto!

Svítidla - It's About Romi

Jsme pyšní na to, že Vám můžeme představit jako jediní a první v ČR holandského výrobce osvětlení a doplňků do interiéru: "It's About ROMI", v českém jazyce: "je to o ROMI". ROMI je zkratka anglických slov: Realistic Open Minded Individuals - realisticky smýšlející individuality, které jsou otevřené všemu. Pochopitelně všemu, co se interiérového designu týká :-) Teď ale vážně, jejich kolekci interiérového osvětlení "Citylights" můžeme charakterizovat několika nej. 

Světla jsou často navržená v monochromatickém elegantním designu s čistě bílou a černou barvou, jemnou povrchovou úpravou z niklu a vynikají špičkovým výrobním zpracováním s krásnými detaily. 

 

dublin-web-image

 

 

milano:FXL:N:6030-detail

Snímek obrazovky 2014-05-23 v 14.08.14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hanoi:h1:n-detail Snímek obrazovky 2014-05-23 v 17.49.36

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Designéři z It's About Romi využívají různorodé klasické i moderní materiály, například dřevo, cement, bambus, polystone a sklolaminát. 

 

Stínidla jsou vyráběná ručně ze lnu a bavlny a můžete je vybírat z 15 různých barev a 11 různých tvarů a velikostí, což Vám dává neuvěřitelnou svobodu a variabilitu v pojetí osvětlení Vašeho interiéru. Většinu světel je navíc možno zakoupit ve složení: stropní světlo, nástěnné světlo, stolní světlo a podlahová lampa.

 

 

kobe-web-image

 

malaga-web-image

 

stínidla-romi

 

nabídka barev

 

warsaw:h:b-detail1

 

milano:FXL:N:6030-image

 

Snímek obrazovky 2014-05-23 v 14.09.04