Křeslo Rock

Máte rádi funkční design? Křeslo Rock Vás zaručeně osloví. Jednoduchost konstrukce je jeho hlavní devizou, protože 4 kusy křesla u sebe drží dřevěný kolík. Křeslo dodáváme rozdělané v plochém balení. Křeslo je vyrobeno z MDF desek, lakované, plstěné pásy součástí balení. Rozměr: 87 × 67 × 64 cm.

Pohupování ve významu relaxace a navození komfortního pocitu je nadčasová, základní lidská zkušenost, avšak z pohledu vývoje designu houpacího křesla byl vývoj zastaven na začátku dvacátého století, protože houpací křesla byly navrhovány ve zdobném, salónním designu.

Narozdíl od minulosti je křeslo Rock navrženo pro naši vlastní dobu a potřeby - komfortní s moderním designem odhalujícím jeho konstrukci. Pro výrobu prototypu bylo zadání: "vyrobte z MDF desek funkční křeslo pouze za použití ruční pily", což byla výzva!

Díky tomuto zadání je křeslo jednoduché složit doma, pouze z pěti kusů a navíc může být zabaleno v ploché krabici, úspornou na místo a energií při dopravě!

Součástí křesla jsou také dva kulaté sedáky, jeden z nich na opěradlo. Kuhový tvar sedáku je grafickým elegantním doplňkem k celkové velkorysé formně křesla a navíc ho dělají pohodlným.