Fleur Ami

Fleur Ami je německý výrobce květinových obalů, dekorací a produktů pro profesionály v oboru interiérového a exteriérového designu, floristiky a krajinářství. Produktová řada firmy pochází nejen z Německa, ale zakázkovou výrobou z celého světa. Klíčovou hodnotou firemní filozofie je tvorba exkluzivních produktů a rychlá reakace na poslední trendy ve vývoji designu v celém světě. Fleur Ami produkuje výrobky jedinečného designu prostřednictvím týmové spolupráce, která začíná ručně kreslenou skicí, výběrem materiálu, konče zpracováním technického návrhu, výrobou prototypu a přípravou výroby.

Vývoj produktů je založen na kombinaci kreativity a sladění tvarů, barev a materiálů. Hlavním cílem je tvorba perfektního produktu s excelentní kvalitou, hlavním posláním firmy podle jejich majitelů je představení portfolia produktů, které naplňují touhy a potřeby lidí dokonalou symbiózou mezi "architekturou a rostlinami" a pozitivní atmosférou. 

Podívejte se na celý produktový katalog firmy, rádi Vám pošleme jakékoliv zboží z katalogu. Pokud jste profesinál v oboru arichutektury, desginu, nebo floristiky, můžete s námi navázat dlouhodobou spolupráci.

Vyberte si a zakupte květinový obal Fleur Ami on-line podle použití, nebo podle povrchové úpravy.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.