od 19.7. do 4.8. máme zavřeno. Online objednávky budou vyřizovány až od 5.8. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto!

Riverdale

Webová stránka značky: Riverdale
 

Značka Riverdale pochází z Holandska z roku 1993, kde podnikatelská rodina Ten Bos založila firmu Tenbos BV, která se věnovala velkoobchodu s interiérovým designem. Dcera zakladatelů Sophie začala pracovat pro rodinou firmu po dokončení svých studíí a během jejího působení se firma významně rozrostla. V roce 2006 převzala vedení firmy se svým manželem do svých rukou a založili značku Riverdale. Riverdale Vám nyní nabízí bytové doplňky pro každou místnost ve vašem interíéru a vlastní řadu kuchyní a koupelen. V současnosti je Riverdale jedna z nejznámějších značek nabízející bytové doplňky. Produkty Riverdale jsou prodávány ve více než 250 obchodech v Holandsku a dalších zemí Evropy.

"Riverdale je móda pro váš domov a stala se součástí životního stylu."

Stejně jako ve světě módy, kolekce Riverdale jsou přinášeny třikrát ročně a tým designérů vtiskuje poslední módní trendy do nových návrhů. Kolekce jsou tak vždy aktuální s posledními trendy a umožňují jednoduše a inspirativně dát vašemu interiéru originální vzhled. Základní stálá kolekce čítá 1200 položek a a nová kolekce přináší vždy 500 nových produktů.

399
14990139914990

Stránka 1 z 1 - 30 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 30 položek celkem