Pablo Designs

Motto Pablo Designs: "Věříme, že to "správné" světlo může proměnit jakýkoliv interér a naší povinností je taková světla vytvářet".

Kalifornské studio Pablo se dostalo do popředí současného moderního designu díky nekompromisní oddanosti jednoduchosti a účelnosti návrhu osvětlení interiéru. Spojením technické dokonalosti s nejvhodnější paletou materiálů vytváří studio Pablo unikátní, nadčasový design osvětlení se schopností proměnit jakýkoliv interiér.

Podívejte se na kolekci osvětlení od Pabla Parda, rodilého venezuelana, který působí v San Francisku již od roku 1993. Filozofie Pablo Designs se řídí heslem: "méně je více". Pablo vedený touto myšlenkou často vyzývá tradiční designové metafory, rozvíjí je do praktičtějšího řešení, které destiluje až na jeho podstatu, formu a světlo. Všechny výtvory Pablo Design mají společné jmenovatele: stálost a udržitelnost vytěsňující jednorázovost a plýtvání. Posláním designérského studia je vytváření návrhů prohlubující vztah mezi předměty, jejich uživateli a jejich prostředí. 

Žádné produkty od výrobce Pablo Designs nebyly nalezeny....