24.4. až 1.5. máme zavřeno. Všechny objednávky budou vyřizovány od 2.5. děkujeme za pochopení

Lyfa

Webová stránka značky: Lyfa
 

LYFA je vizionářský domov ikonických klasik od některých z nejvlivnějších dánských návrhářů osvětlení. Naše trvalé designy zkoumají a zlepšují kvalitní osvětlení ve všech jeho formách a aspektech.

Kolekce LYFA je založena na čisté estetice a účelné filozofii designu, která byla formována desetiletími věnovaného řemesla a okouzlujících návrhů osvětlení. Designové klasiky jsou vytvořeny podle bezchybných kvalitních standardů a nabízejí osvětlení pro každý domov, příležitost a situaci.

S velkým respektem k původním designům zahrnuje nová kolekce LYFA rozmanitou škálu podlahových, stolních, nástěnných a stropních lamp. Rozměry a materiály byly promyšleně aktualizovány tak, aby doplňovaly současný a udržitelný způsob života. Plastové stínidla byly nahrazeny opálovým sklem, chromování bylo změněno na leštěnou nerezovou ocel, což zajišťuje nadčasový a dlouhotrvající výraz, aniž by byla ohrožena kvalita, nebo původní jazyk designu.

Osvětlení místnosti je jemnou záležitostí vytvoření a vyvážení dokonalé světelné krajiny - složitého vzájemného působení mezi světlem, fyzickým prostředím a požadovanou atmosférou. Světlo je prvkem, který ovlivňuje vše, a naším cílem je vytvořit ideální světelný zážitek prostřednictvím promyšleného designu a vysoce kvalitních materiálů. Pro nás jde o navrhování světelných produktů, které nastavují požadované osvětlení, a ne naopak.

6290
6291162906291

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem