Good&Mojo

Webová stránka značky: Good&Mojo
 

Představujeme Vám novou řádu svítidel Good&Mojo, která se vyznačuje svou udržitelností a dobročiností! Zakoupením jakéhokoliv světla z této řady totiž přispějete 5% z její ceny na WakaWaka fond, který poskytuje solární panely lidem v nouzi v místech bez pokrytí elektrické energie po celém světě. Solární panely jsou bezpečnou alternativou k benzinovým lampám, které jsou v těchto místech běžně použivané.

Nyní jsou z fondu financovány následující projekty:

 

WakaWaka Foundation je nezisková organizace založená v Holandsku, která působí celosvětově. Organizace dohlíží na efektivní rozdělování WakaWaka světla lidem, kteří světlo potřebují. 

WakaWaka světlo je nejúčenější solární lampa na světě. Jeden den nabíjení na Slunci poskytne svícení po dobu 80 hodin. Pro další informace navštivte stránku WakaWaka fondu.

Všechny lampy z řady jsou 100% recyklovatelné. Jsou vyrobeny z recyklovaného papíru, korku, dřevěných odštěpků, lnu a bambusu a v průběhu ledna 2016 budou všechny dostupné v našem e-shopu. Za řadou světel Good and Mojo stojí holandští návrháři It's About Romi.

Snímek obrazovky 2016-01-19 v 10.43.05

990
11590199011590

Stránka 1 z 1 - 61 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 61 položek celkem