› Květináče a vázy › Recyklované › OOhh Zero waste květináč Louisiana Black
Zero waste květináč Louisiana v černé barvě od dánské společnosti Lübech Living OOhh má ojedinělý design díky svému vzoru. Je vyroben ručně v rámci "Fair Trade" a "No Waste" projektů na Srí Lance (více v přiloženém videu).
Zero Waste papír společnosti OOhh je novou generací recyklovaného papíru. Papír s nulovým odpadem produkuje přímo společnost Lübech Living z vlastního přebytečného papíru. Měkkost papíru výrobci umožňuje vytvářet nejkrásnější vzory na papíře. Papír Zero Waste je skvělým příklad ekologického rozvoje.
Věhlasný dánský design se zde propojuje se 100% recyklovanými materiály a duší řemeslníků z méně privilegovaných rodin, takže každý produkt OOhh je naprostý originál, má svůj příběh a je zcela šetrný k životnímu prostředí.
No-Waste_medium_1
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nastavení