24.4. až 1.5. máme zavřeno. Všechny objednávky budou vyřizovány od 2.5. děkujeme za pochopení

Atlantis - vzhled oxidovaného bronzu

Objevte sérii ATLANTIS od fleur ami: květináče s unikátním vzhledem oxidovaného bronzu. Ideální pro interiéry i exteriéry, nabízí kombinaci lehkého a vodotěsného materiálu GRP a moderního finiše. Přidejte nádech elegance do vaší dekorace s těmito jedinečnými nádobami.

Každý květináč ze série ATLANTIS je dokončen lehce texturovaným povrchem, na který je aplikována speciální směs barev a pigmentů. To vytváří unikátní korozi podobný vzhled, který působí dojmem, jako by nádoba byla dotčena jemným dotykem mořské vody.

Elegantní a prémiový vzhled těchto květináčů přitahuje pozornost jak uvnitř, tak i venku. Univerzální tvary a trendy finiš série ATLANTIS přidají vašemu domovu, kanceláři nebo zahradě zvláštní nádech.

Díky lehkému, ale pevnému materiálu jsou květináče ze série ATLANTIS perfektní pro použití jak uvnitř, tak i venku. Můžete nechat svou kreativitu volně plynout a kombinovat tyto nádoby s různými rostlinami a květinami, abyste oživili svůj prostor.

Objevte výjimečnou kombinaci speciálního designu, unikátního povrchového finiše a vysoké kvality materiálu GRP série ATLANTIS od fleur ami. Přineste styl a eleganci do vašeho prostředí a nechte vaše rostliny zářit v pravém skvostu. Tato série produktů je ručně vyráběna a "Made in Europe", vyrobena s nejvyšší pečlivostí ve vlastní továrně.

 
5270
7100152707100
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem