SIA – kolekce jaro/léto 2014

SIA Home Fashion

Kolekce jaro/léto, kterou pro letošní rok představuje francouzská značka SIA, patří rozhodně k výjimečným. Oslavuje 50. výročí vzniku značky. 

Je to již 50 let, kdy Sonja Ingegerd Anderson vytvořila první batikovanou kolekci označenou visačkami s názvem SIA. V současnosti patří SIA k předním leaderům v oblasti bytových doplňků a dekorací a je celosvětově známou díky ručně vyráběným květinám z hedvábí.

Při  příležitosti svého výročí přizvala SIA ke spolupráci významného designéra Jean-Marca Gadyho (pracoval například také pro Louis Vuitton), jehož cílem bylo vdechnout kolekci nový náboj, originalitu a kreativitu. Kombinuje různé druhy materiálů a tvarů. Jeho produkty vzbuzují emoce a nenechají Vás chladnými.

Jaro – SIA

Letošní jarní kolekce SIA je ve spojení s přírodními živly – voda a vzduch. Při pohledu na produkty se cítíte znovuzrození, čistí a klidní. Přenesete se na jarní rozkvetlou louku se zurčícím potokem a lehkým vánkem.

Převládající organické tvary, odstíny modré a zelené doplněné bílou Vás uchvátí. Materiálu dominují sklo, keramika a dřevo.

 

 

 

Terasa – SIA

Druhou kolekcí navazující na jaro je téma Sable&Terre. Představte si nádhernou velkou terasu obklopenou exotickou zahradou. Všude kolem kvetou orchidee a lilie v barvách oranžové a žluté. Doplňují je různé druhy sukulentů, které naopak symbolizují vyprahlou, horkou poušť.

Výrazné barvy jsou tlumeny přírodními – béžová, khaki, odstíny šedé, měděná. Naleznete zde neobvyklé spojení materiálů – dřevo+kámen, kov se dřevem.

Léto – SIA

Léto je plné barev a optimismu, chutí a vůní. Uspokojeny jsou všechny smysly. Všude létají barevní motýli, kvetou jiřiny, hrachory a hortenzie a Vy si dopřáváte odpolední kávu se sladkým zákuskem a nechybí Vám více ke štěstí.

Sedíte v pohodlném křesle plném barevných polštářů v pastelových barvách. Převládající pastelová růžová je tlumena meruňkovou, béžovou, jemně zelenou a bílou.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.