Sia Home Fashion

Kolekce SIA podzim/zima 2012

Kolekce podzim/zima 2012/13 znamená pro značku Sia Home Fashion opuštění léta s grácií, která směřuje do rytmu hollywoodské přitažlivosti a současně ohřívá naši studenou zimu "sňatkem" mezi městským a přírodním. Designéři dali této kolekci virtuózrní ztvárnění s rúznými motivy.

Tato kolekce tak začíná s jemným rozdílem od ostatních. Hlavním motivem je "vzácnost - preciousness", téma, jež je v tomto kontextu významově složeno z elegantní klasiky a současně zpracováno s vytříbeností a zdokonalením stávajícího takovým způsobem, který doprovází současný způsob života moderní společnosti.

 

 

 

 

Hortenzie, orchideje a divoké trávy propůjčují jemný dotek k dalšímu motivu, jenž následuje, k designu "Volupté". Kolekce "Volupté" se odehrává v Hollywoodském tempu, lesklém a okouzlujícím, ale současně tlumeném. To stejné platí pro květiny: je to symfonie povadlých, duhových růží , zatímco úžasné, exotické orchideje Lady Slipper přidávají ten správný ojedinělý mix.

 

 

 

 

 

 

     

 

Potom už opravdu následuje zimní část kolekce ve stylu "Urban Nature", kterou charakterizuje teplejší a více tlumenná atmosféra a pocit spíše mužského luxusu s úspěšnou kombinací města a přírody. Pro toto téma převládá kombinace bonsají a sukulentu, spolu s přepychovými kyticemi tmavě fialových orchideí.

 

 

Kvalitě výroby všech těchto kolekcí  byla poskytnuta zvláštní pozornost, jako příklad můžeme uvést často ručně provedenou práci řemeslníky, například: vyšívané polštáře, vyřezávané dřevo, ručně vyrobené květinové obaly z keramiky a různé předměty z ručně broušeného, nebo ručně foukaného skla.

A jako vždy u SIA, všechny hedvábné květiny jsou ruční výroby. V celé kolekci je barevný tón nastaven pro různá témata: poezie a jemnost hortenzií a bílé trávy pro motiv preciousness, "mdlé" růže pro motiv Volupté, pozoruhodné tmavě barevné pugéty pro téma Urban Nature. SIA Home Fashion se tak profiluje jako opravdový tvůrce designu ve světě květinové kompozice a její silná pozice je stále více zřejmá.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.