Design Volupté

Pojďme si představit velmi ženský, velmi moderní byt ve městě, jako je Paříž, Londýn, Miláno nebo Stockholm: byt aktivní a sofistikované ženy.

Například nábytek ze skla a chromu, sedadla potažené praným plátnem, krásné klubové křeslo z šedé kůže a také pohozené umělé kožešinové přikrvýky nám davájí představu bytu, jehož charakter je navíc zdůrazněn designovými lampičkami a lucerny. Tento vzor bytu inspirovaný padesátými léty je dále modernizován stříbrným motivem na nádobí, které je navrhnuto designérkou Lotta Halin.

  

Sbírka lentikulárních zrcadlových objektů exploduje leskem, na rozdíl od měkkých tónů antické růžové barvy, světle růžové, béžové a teplé šedé.

 

  

Květinové aranžmá je symfonie růží - mdlých, povadých a hrajících v duhových barvách - a nádherná exotická orchidei Lady's Slipper zvýrazňuje krásu skleněných váz navržených Signe Becker.

 

   

 

 

 

Váza Rock 'n Roll ztělesňuje ducha celé kolekce Design Volupté. Byla vytvořena návrhářem Pierrem Gonalonsem, absolventa Camondské univerzity ve Francii, který byl oceněn jako nejlepší průlomový návrhář (Best Breakthrough Designer) cenou Wallpaper Design Awards a také cenou AD Magazine Award za jeho scénografie na dnu designérů. Ručně vyrobená z tepaného hliníku a pak poniklovaná, váza Rock 'n Roll , jeví se jako tančící prchvlavá hollywoodská hvězda. Samostatně na "scéně" je jako socha. V duetu s aranžmá dává nenapodobitelný, smyslný spirálovitý tvar.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.