Dôme Deco

Different Terhills 4328Different Terhills 4177 

Dôme Deco bourá konvenční hranice interiérového designu díky unikátní a pronikavé vizi. Kolekce bytových doplňků a nábytku od Dôme Deco zvýrazňuje kontrastní extrémy ve formě a obsahu, které ale současně vedou těsný dialog s jakýmkoliv interiérem. Například drsné, surové prvky jsou kombinovány s vytříbeným smyslem pro eleganci, jemné rysy a tvary jsou zvýrazněny drsným, zhrublým okrajem, teplé přírodní materiály jsou v kontrastu s elegantními, čistými liniemi. Tato vášeň pro sladění extrémů dává kolekci bytových doplňků a nábytku zarputilou osobnost, avšak současně je do ní promítnuta i širší mezinárodní vize překračující hranice národů. Je to vize, kterou designéři Dôme Deco extrahovali do tří slov:

kosmopolitní, koncepční a soudobé. 

Kosmopolitní

Dôme Deco je belgická společnost s velmi rozmanitým, mezinárodním zaměřením. Design doplňků do bytu je tak věrný jak svým burgundským kořenům, tak i měnícímu se městskému a globálnímu prostředí. Kolekce bytového designu vyzívající základní kategorie klasického a moderního jsou představovány dvakrát ročně. Jednotlivé designové "prvky" jsou inspirovány vášní po exotickém a neobjeveném a jako takové zahrnují širokou rozmanitost kulturních interpretací, které jsou však zakotveny v rámci jednotného architektonického konceptu.

Koncepční

Síla bytového designu od Dôme Deco spočívá v kombinaci vášně pro detail, důmyslnost, autentičnost, styl a nad tím vším poctivým a upřímným interiérovým konceptem. To je důvodem, proč je Dôme Deco unikátním konceptem nabízejícím kompletní "balíček" interiérového designu: od dekorativních a uměleckých kusů, po nábytek a bytové textilie, které pokrývají široké spektrum osobního vkusu. Stručně vyjádřeno vizí Dôme Deca: Kombinuj různé prvky k vyjádření své vlastní jedinečné vize krásy a stylu! 

Soudobé

Dôme Deco představuje dynamický postoj ke znovuobjevení, avšak každá nová kolekce interiérového designu v sobě nese jak inovaci, tak kontinuitu: jakoby to byla nová kapitola v nekonečném příběhu. V tomto významu je design produktů pro Dôme Deco stále pevně stojící na rekapitulaci minulosti: přizpůsobení se měnícím hodnotám současné společnosti s ohledem k tradicím, které ji stále formují a dávají význam.

 

Na fotografiích z belgického showroomu Dôme Deca můžete vidět celý koncept bytového designu. Přijďte navštívit showroom La Conception a vyberte si bytové doplňky této luxusní belgické značky přímo u nás!

 

 

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.