Cestovní taška Size XXXL havana

 

Cestovní Taška na věci z omyvatelného celulózového vlákna - pratelného papíru. Je uzavíratelná na zip. Ucha jsou vyrobena ze 100% recyklované bavlny. Lze prát v pračce na 30° s mýdlem.
Rozměry: 52 x 29,5 x v. 46 cm

Tipy: cestovní taška, taška do tělocvičny, plážová taška.

Dostupnost 1 měsíc
2 490 Kč
2 058 Kč bez DPH
   
Kód produktu ES001302
Značka Essent'ial
Kategorie Batohy a vaky
 

Ekodesign Made in Italy

Naše výrobky jsou vyráběny z lásky, s láskou a úctou k přírodě. Všechny materiály, které používáme, jsou recyklované a procházejí speciální úpravou, díky níž jsou jedinečné, odolné a pohodlné. Celá kolekce Essent'ial je vyrobena v Itálii.

Essentiality
Essent'ial je koncept, životní styl. Způsob každodenního života s náležitým respektem k lidem, kráse, kultuře a přírodě. Ocenění jejich vnitřní podstaty.

Udržitelnost
Předměty vyrobené z recyklovaných, certifikovaných surovin. Hluboká úcta k životnímu prostředí, krajině a naší kultuře.

Opravdovost
Navrhování předmětů pro každodenní použití. Zdánlivě beztvarý papír, ale ve skutečnosti pevné, omyvatelné, velmi atraktivní výrobky.

Krása
Jednoduché, základní tvary, kterým vdechuje život hmatová přitažlivost hmoty: krása jednoduchosti.

Společnost Essent'ial se zrodila v roce 2006 a vyrábí a distribuuje ji společnost A.G.C., která byla založena v roce 1999 jako ofsetový tiskařský koncern, který svůj smysl pro inovaci a tvorbu soustřeďuje do oblasti tisku na extrémní podklady, jako je plátno a netradiční materiály.
V souladu se svým zázemím uplatňuje svůj zájem o ochranu životního prostředí přímo ve svých každodenních výrobních postupech.

Made in Italy
Všechny výrobky Essent'ial jsou koncipovány inovativní myslí Albana Ghizzoniho, tvůrce a designéra značky, který se vždy zaměřoval výhradně na výrobu.

Respekt k přírodě
Essent'ial ztělesňuje maximální úctu k přírodě. Výrobky jsou vytvářeny s pečlivým výběrem materiálů: omyvatelný recyklovaný papír, lepenka s certifikátem FSC ve snaze dodržovat předpisy o odpovědném lesním hospodaření.

Styl výrobku
Nejen Sacchini, stěžejní produktová řada Essent'ial, ale také tašky, spony, batohy, nábytek, kuchyňské doplňky a výrobky pro každodenní použití. Každý výrobek je navržen s péčí a s ohledem na ekologický design a aktuální módní trendy. Patří sem i četné spolupráce s mezinárodně uznávanými návrháři.

 

barva hnědá
materiál celulóza
ucha bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: